Lalki-waldorfskie
Zajmuję się szyciem lalek, szczególne miejsce w moim sercu zajmują lalki waldorfskie, Lali te są szyte ze specjalnego trykotu produkowanego na potrzeby osób szyjących lalki, wypychane owczym runem, które (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Lalki-waldorfskie!
CENA
KOLORY
Lalki-waldorfskie
TAGI

nowoczesny obraz

obraz abstrakcja

nerka Lalki-waldorfskie

kolorowe

Lalki-waldorfskie

sutasz fioletowe worek serce

naszyjniki bransoletki prezent wirewrapping

kwarc 925 modny turkusowe

worek serce ramię nagietek

Lalka waldorfska niemowlaczek z nosidełkiem i zestawem ubranek

przedmiot został sprzedany
4,7/5 - 6 opinii
Bączek szuka swojej mamusi. Jest to lalka waldorfska, niemowlaczek, wielkości ok. 42 cm. Bączek wypchany jest owczym runem, uszyty ze specjalnego trykotu produkowanego na potrzeby osób szyjących lalki. Owcze runo sprawia, że Bączek jest całkowicie antyalergiczny, zabawka długo utrzymuje ciepło a po pewnym czasie zacznie "pachnieć" domem i swoją nową mamusią.
Bączek trafi w ręce nowej mamusi z nosidełkiem wyposażonym w poduszeczkę, kołderkę i kocyk oraz z zestawem ubranek: pajacyk, sweterek, dwie czapeczki i szaliczek.
Mimika Bączka jest bardzo prosta a to po to aby nowa mamusia łatwo mogła sobie wyobrazić czy laleczka w danej chwili śmieje się czy płacze.
Oczy i usta Bączka zostały wyhaftowane podobnie jak fryzurka.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Lalki waldorfskie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >