Lalki-waldorfskie
Zajmuję się szyciem lalek, szczególne miejsce w moim sercu zajmują lalki waldorfskie, Lali te są szyte ze specjalnego trykotu produkowanego na potrzeby osób szyjących lalki, wypychane owczym runem, które (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Lalki-waldorfskie!
CENA
KOLORY
Lalki-waldorfskie
TAGI

dla dziecka

spinki do mankietów

jasiek Lalki-waldorfskie

żółte

czarne

beżowe

Lalki-waldorfskie

prezent zegarki czaszka jelonek

świata góry miłość bawełna

motyw tata dedykacja rewolwer

czaszka jelonek fioletowe plecak

Lalka waldorfska Maja niemowlaczek

przedmiot został sprzedany
4,7/5 - 6 opinii
Maja została uszyta techniką waldorfską. Ciałko ma uszyte ze specjalnego trykotu produkowanego specjalnie na potrzeby osób szyjących lalki, wypchana została naturalnym owczym runem, które ma liczne właściwości terapeutyczne. Owcze runo pochłania zapachy domu i laleczka szybko zacznie "pachnieć" domem i dzieckiem. Laleczka już po chwili przytulania staje się cieplutka i dziecko ma wrażenie przytulania do ciepłego ciałka. Owcze runo jest także antyalergiczne. Fryzurka, oczy i buzia zostały wyszyte. Każdy włos został wszyty bardzo mocno i na pewno zniesie nawet ostrzejsze potraktowanie przez maluszka. Lala ubrana jest w rampersik, getry, buciki i opaskę, dostanie także pieluszkę na rzepy oraz śliniaczek. Laleczka ma własne nosidełko z poduszeczką, kołderką i milutkim kocykiem. Będzie niepowtarzalnym prezentem i prawdziwym przyjacielem. Każda z moich lal dostaje także własną metryczkę.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Lalki waldorfskie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >